szablony do finansów osobistych

Kalkulatory i szablony do finansów osobistych

Najnowsza, rozszerzona wersja 2021r. 

Kalkulatory finansowe to narzędzia, które pozwolą ci w bajecznie prosty sposób zadbać o swoje finanse.

Policz szybko i zadbaj na co dzień o swoje finanse z zestawem kalkulatorów i szablonów od Pieniądz jest Kobietą. Zorganizuj swoje oszczędności krótko i długoterminowe, zapanuj nad kredytami oraz ogarnij budżet domowy.

W szablonach znajdziesz podstawowe rozwiązania, które powinny się znaleźć u każdej zadbanej finansowo osoby.

-Zorganizujesz swoje oszczędności krótko i długoterminowe,

-Zapanujesz nad kredytami

-Bez problemu zaplanujesz budżet domowy

Diana Litwin Dolezińska

Kalkulatory i szablony do finansów osobistych

Kalkulatory finansowe to narzędzia, które pozwolą ci w bajecznie prosty sposób zadbać o swoje finanse.

CO ZYSKASZ?

Chcesz w końcu zacząć organizować swoje finanse, ale nie wiesz jak? Narzędzia te pomogą ci zorganizować prywatne finanse.

Chcesz dążyć do niezależności finansowej? Potrzebujesz od czegoś zacząć.

POLECAM JEŚLI

Chcesz szybko policzyć swoją domową kasę i chcesz zadbać na co dzień o swoje finanse. Z zestawem kalkulatorów i szablonów od Pieniądz jest Kobietą zorganizujesz swoje oszczędności krótko i długoterminowe, zapanujesz nad kredytami oraz ogarniesz budżet domowy.

DLA KOGO

W szablonach znajdziesz podstawowe rozwiązania, które powinny się znaleźć u każdej zadbanej finansowo osoby. Policzysz swoje wydatki, zaplanujesz emeryturę, posiłki, zakupy, a nawet porównasz dochody czy obliczysz wysokość składek MAŁY ZUS PLUS.

Kalkulatory i szablony do finansów osobistychTeraz w ofercie możesz je mieć za 19,90 zamiast 29,00 zł

Ta propozycja jest aktualna właśnie TERAZ

Policz to szybko - zestaw dla chcących dbać o swoje finanse. W paczce znajdziesz gotowe, edytowalne kalkulatory i szablony do finansów osobistych.

W tym video pokazuję zmiany i nowości w rozszerzonej wersji zestawu kalkulatorów i szablonów od PJK w styczniu 2020.

Obecnie wyszła aktualizacja tej wersji (2021).

Kalkulator zarobków i składek ZUS 2021r.

Od teraz możesz w jednej chwili porównać zarobki na etacie, własnej działalności gospodarczej, umowie o dzieło czy zlecenie. Sprawdzisz dochody brutto i netto oraz dokładnie policzysz składki ZUS czy podatek. To narzędzie pozwala szybko dowiedzieć się, jakie rozwiązanie jest najbardziej korzystne finansowo. 

Dzięki kalkulatorowi dochodów brutto-netto policzysz dochody “na rękę” przy:

– umowie na etat,

– umowie o dzieło i umowie o dzieło z prawami autorskimi,

– umowie zlecenie i umowie zlecenie z prawami autorskimi

oraz 

– przy działalności z “dużym ZUSem”, “małym ZUSem” i przy firmie z nowymi preferencyjnymi składkami “Mały ZUS PLUS”

Dzięki kalkulatorowi składek ZUS policzysz dokładnie różnice pomiędzy składkami przy:

– Duży ZUS

– ZUS dla nowych firm

– ZUS od dochodu

– Etat

– Umowa zlecenie

– Umowa o dzieło

W kalkulatorze dochodów i składek dokonasz wyliczeń, dzięki którym poznasz korzyści  wynikające z różnych form zatrudnienia lub prowadzenia własnej działałności gospodarczej.

Kalkulator prywatnej emerytury

Znajdziesz tam gotowe szablony do obliczania oszczędności gromadzonych na emeryturę za pomocą IKE, IKZE, Obligacji Skarbowych oraz standardowych lokat. Zobaczysz, które rozwiązania sprawdzą się u ciebie najlepiej – czy wszystkie jednocześnie czy tylko poszczególne. W kalkulatorze depozytów długoterminowych łatwo można sprawdzić, jak czas ma olbrzymie znaczenie dla wielkości naszych oszczędności. Pokazuję to również w video, więc polecam zajrzeć. Większe znaczenie dla wielkości twoich oszczędności ma to, kiedy zaczniesz odkładać, niż to ile oszczędzasz. 

Dzięki kalkulatorowi IKE policzysz swoje oszczędności na prywatną emeryturę gromadzone za pomocą Indywidualnego Konta Emerytalnego.

Dzięki kalkulatorowi Obligacji Skarbowych policzysz oszczędności, jakie można uzyskać dzięki temu rozwiązaniu. 

Dzięki kalkulatorowi IKZE policzysz swoje oszczędności na prywatną emeryturę gromadzone za pomocą Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego.

Dzięki kalkulatorowi depozytu policzysz swoje oszczędności gromadzone za pomocą tradycyjnych lokat czy kont oszczędnościowych.

Kalkulator - finansowa wartość majątku netto

Czy zdarza ci się kontrolować swoją finansową wartość? Sprawdzasz, czy twój majątek rośnie czy może maleje? Policz swoją wartość netto i zobacz, jak naprawdę wygląda twoja finansowa sytuacja. Zrobisz to w kilka minut dzięki kalkulatorowi finansowej wartości majątku netto.

Tak naprawdę miarą naszego bogactwa jest nasz majątek netto, czyli właśnie nasza wartość netto. I gdy chcemy poznać swoją prawdziwą finansową wartość, to powinniśmy policzyć swoją wartość netto, zamiast patrzeć na to tylko w kontekście miesięcznych przepływów.

W zestawie znajdziesz gotowy szablon wartości netto, dzięki któremu szybko poznasz i zaczniesz kontrolować swoją finansową sytuację. 

Kalkulator - finansowa wartość czasu

Czy wiesz ile warta jest godzina twojego życia? Wiesz, ile może być warty czas? Przecież jest to jedna z niewielu rzeczy na tym świecie, która jest tak naprawdę bezcenna. Jeżeli jednak spojrzymy na to pod kątem finansowym, to można to łatwo obliczyć. 

Czasu wszyscy mamy tyle samo. Każdy z nas ma 24 godz. na dobę. A jednak niektórzy potrafią w tym czasie zdziałać niesłychanie wiele. W tym samym czasie inni mają poczucie, że czas przelatuje im o niczym i tak naprawdę nie mogą osiągnąć zbyt wiele.

Z tego samego powodu, gdy spojrzysz na czas z punktu widzenia ekonomicznego, zobaczysz, że godzina każdej z nas ma inną finansową wartość.

Czy wiesz, czym jest zasada Pareto?

Jest to tak zwana zasada 80/20, która jest wynikiem obserwacji twórcy Vilfredo Pareto. Co z niej wynika? Pareto doszedł do wniosku, że aż 80 proc. naszych efektów uzyskujemy dzięki tylko 20 proc. naszych działań.

To oznacza, że jeżeli określisz te 20 proc., które w ciągu dnia są dla ciebie niezbędne ważne i będziesz mogła wykonywać tylko te, które są niezbędnie konieczne, to resztę zadań będziesz mogła delegować.

Ten kalkulator pozwoli ci to szybko policzyć oraz kontrolować.

Kalkulator depozytowo-kredytowy

Kalkulator depozytowo-kredytowy. To bardzo prosty kalkulator, który pozwoli ci w kilku krokach policzyć zysk z lokaty czy konta oszczędnościowego. Bez problemu obliczysz także koszty kredytów.

Chcesz oszczędzać i lubisz patrzeć, jak twoje oszczędności rosną? Kalkulator depozytowy daje możliwość obliczania depozytów krótko i długoterminowych. Kalkulator liczy nie tylko to, co dostaniesz na konto po odjęciu podatku Belki, ale też pokazuje rzeczywisty zysk z depozytu po odjęciu inflacji. Dzięki temu widzisz, ile w danym okresie twoje pieniądze stracą realnie na wartości. 

W zakładce dotyczącej depozytu określasz okres oszczędzania, oprocentowanie, poziom inflacji i już wiesz, jakiego zysku możesz się spodziewać. 

W kalkulatorze kredytowym łatwo policzysz koszt kredytu brutto, całkowity koszt kredytu do spłaty oraz stworzysz własny harmonogram spłat.

Uzupełniasz podstawowe dane kredytu i otrzymujesz kwotę kredytu brutto oraz  całkowitą kwotę do spłaty a także przykładowy harmonogram spłat.

Szablon Prostego Budżetu Domowego

budżet domowy
szablon budżetu
domowy budżet excel

Ogarnij Budżet Domowy i zawalcz o lepszą organizację swoich finansów! Ten prosty szablon możesz dopasować do własnych potrzeb. Planowanie budżetu domowego oznacza, że od dziś to ty będziesz decydować, w którym kierunku mają iść twoje pieniądze. Nie na odwrót. 

Szablon prostego budżetu domowego w przyjazny sposób pomaga kontrolować swój bilans domowych wydatków i wpływów. Planowanie, jakie dochody osiągniesz w kolejnym miesiącu, pomaga w ich uzyskaniu. Kontrola nad kosztami pozwoli znaleźć kwoty, które ułatwią oszczędzanie. 

Prosty Planer Finansowy - szablon Excel

Prosty Planer Finansowy teraz też w wersji szablonu Excel.

Prosty Planer Finansowy jest bardzo prostym rozwiązaniem w planowaniu finansów oraz w ich kontrolowaniu.

Do tej pory dostępny był tylko w wersji do druku w PDF.

To mój autorski projekt, z którego sama korzystam i ciebie również gorąco do tego zachęcam.

Znajdziesz w nim:

  • Gotowy projekt budżetu domowego;
  • Gotowy projekt menu, który ułatwi Ci zarządzanie wydatkami związanymi z posiłkami;
  • Projekt planu oszczędnościowego.

W Planerze Finansowym znajdziesz gotowy szablon do stworzenia tygodniowego menu i planowania potrzebnych zakupów, co pozwoli ci łatwo zarządzać wydatkami związanymi z żywnością.

W szablonach jest też miesięczna tabelka o nazwie „Wydatki na dziś”, która pozwala kontrolować codzienne niewielkie wydatki i pomaga walczyć z efektem latte.

Kolejną rzeczą, której nie mogło zabraknąć, to oczywiście pełne podsumowanie wydatków miesięcznych – znajduje się tam zarówno rubryka na planowane wydatki na początku miesiąca, jak i podsumowanie rzeczywistych wydatków po zakończonym miesiącu. Do tego podsumowanie roczne. W takim podsumowaniu znalazło się miejsce na kontrolę oszczędności, ale też kredytów. Jeśli chodzi o prowadzenie oszczędności, stworzyłam kartę, która opiera się na różnych formach „idealnego oszczędzania”.

Najczęstsze pytania:

Czy wystawiasz faktury?

 

Tak, po zakupie system automatycznie wysyła fakturę (jest ona zwolniona z podatku VAT). 

Dla kogo są te narzędzia?

 

Jeśli chcesz zacząć oszczędzać i organizować swoje finanse za pomocą gotowych szablonów Excel.

Posiadam już ten zestaw narzędzi od PJK, czy mam kupić AKTUALIZACJĘ na 2020 rok?

Nie, ponieważ rozszerzona aktualizacja tych narzędzi została ci już udostępniona w zakładce “MOJE KONTO”, gdzie po zalogowaniu się zawsze masz dostęp do zakupionych materiałów.  

Kto może kupić szablony i kalkulatory?

Może kupić je każdy, kto posiada odrobinę czasu na pracę z nimi oraz ma dostęp do programu Excel na komputerze lub darmowej wersji online Excela (komputer i smartphone).

Kalkulatory i szablony do finansów osobistych

Tylko w tej ofercie możesz mieć niezbędne narzędzia za jedyne 19,90 zł

UWAGA: Sprawdź dokładnie swoją skrzynkę pocztową po zakupie. Czasem  wiadomość trafia do folderów ofertowych, spamowych. Jeśli nie otrzymasz wiadomości w ciągu godziny, napisz do mnie.

Regulamin sklepu znajdziesz tutaj: Regulamin sklepu

Opinie:

„Dziękuję, że jesteś. Dajesz motywację do dbania o finanse i przecierasz szlaki nowemu myśleniu o nich, dbania o nie każdego dnia.”
„Czytam Cię od niedawna, jestem też na grupie na fb, dajesz mega kopa do wzięcia się w garść i ogarnięcia swoich finansów 😊”
„Trafiłam na Twojego bloga wczoraj i jestem pod wrażeniem. Gratuluję dobrej roboty i dziękuję, że się nią dzielisz. Myślę, że planer również będzie mi się podobał. Zresztą jesli chodzi o spisywanie wydatków z podziałem na kategorie, robię to już od prawie 20 lat 🙂 I bardzo mi pomaga. Dzielę również kasę na „kupki”, choć podział jest nieco inny. Rozważę Twój, a na pewno podkradnę pewne elementy. Podbudowała mnie też check lista, ponieważ widzę, że jakieś 90% ogarniania, jak wydawać mniej mam za sobą, zostały mi pojedyncze pomysły z dwóch kategorii do realizacji 😉 Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam, Aneta”
„Robię budżet domowy, spisuję wydatki i cieszę się z każdego sukcesu na koniec miesiąca. Ekscytuje mnie podsumowanie, że np. udało mi się zaoszczędzić 700zł. To super uczucie, bo kiedyś wydawałam wszystko i traciłam kontrolę nad finansami. Najwięcej problemów w prowadzeniu budżetu mam podczas urlopów i wyjazdów. Wówczas nie spisuję wydatków, patrzę tylko po powrocie na ubyty stan pieniędzy. Wiąże się to z poczuciem, że dany miesiąc jest nieprecyzyjny w ramach budżetu”