Strona główna » Kontakt

Kontakt

przez Diana
bogactwo a niezależność finansowa

Dziękuję, że czytasz mojego bloga. Zapewne interesuje Cię kontakt lub współpraca ze mną. Cieszy mnie, że masz ochotę ze mną porozmawiać. Twoje uwagi są dla mnie bardzo ważne!

 

Jeżeli chcesz mnie o czymś poinformować, masz jakiś pomysł czy też sugestię lub potrzebujesz informacji – skorzystaj z poniższego formularza.

Zawsze staram się możliwie szybko odpowiadać na otrzymane maile.

 

Jeżeli interesuje Cię współpraca ze mną, zapoznaj się proszę ze szczegółami w zakładce Współpraca zanim wyślesz wiadomość.

 

Pozdrawiam

Diana

 

 Skontaktuj się ze mną! Adres: diana.litwin-dolezinska@pieniadzjestkobieta.pl

 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  „Pieniądz jest kobieta” to pozycja przepełniona inspiracją do działania. Artykuły motywują do brania sprawy w swoje ręce i nieustannego rozwijania się, aby być spełnioną. Czytając teksty Diany nie tylko dostaniesz konkretne wskazówki i porady, ale również poczujesz pozytywną energię do działania. Jej postawa do życia i finansów udowadnia, że z odpowiednim podejściem można rozwijać się, inwestować, zarabiać, oszczędzać i wydawać, a przede wszystkich być szczęśliwą. Na stronie znajdziesz przetestowane przez autorkę metody, które sama wprowadza życie. Jej podejście do problemów jako kolejnych wyzwań, pomoże Ci lepiej przejść przez życiowe komplikacje.
  Ten blog to niezwykła dawka pozytywnych wibracji „podanych na talerzu”. Polepszy on nie tylko Twoje finanse osobiste, ale także Twoje samopoczucie i zadowolenie z każdego dnia i doda Ci odwagi do zmiany. Nie czekaj ze szczęściem, zacznij już teraz z blogiem –„Pieniądz jest kobietą”
  Opinia Matchbanker.pl