Odświeżenie wyglądu bloga. Lekka zmiana na wiosnę.

Chcesz poczytać o mnie i o  Pieniądz jest Kobietą? Rozsiądź się wygonie, byś mogła spokojnie zanurzyć się w tej lekturze 🙂

Przede wszystkim witam Cię bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. 

Mam na imię Diana, a to jest mój blog stworzony specjalnie z myślą o kobietach – Pieniądz jest Kobietą.

 

Zastanawiasz się, co będziesz z tego mieć? Zobacz, co możesz uzyskać od Pieniądz jest Kobietą.

Mój blog to miejsce, z którego możesz czerpać wiedzę, motywację i inspirację. Bierz, ile chcesz 😉 Jeżeli pragniesz zadbać o rozwój osobisty i poprawę swoich finansów, to ten blog jest dla Ciebie. Jeżeli wierzysz w swój sukces, który można osiągnąć dzięki własnym wyborom, to ten blog jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz być kobietą szczęśliwą i spełnioną na co dzień – to właśnie ten blog jest dla Ciebie!

 

Dla kogo stworzyłam blog Pieniądz jest Kobietą?

Blog Pieniądz jest Kobietą to miejsce stworzone dla kobiet przedsiębiorczych, czyli takich, które chcą brać sprawy we własne ręce. Moja wizja przy zakładaniu bloga była taka:

„Wyobraziłam sobie czytelniczkę podobną trochę do mnie – po 30 – stce, lubiąca aktywny tryb życia, chcąca się rozwijać. Kobietę, która lubi eksperymentować, a porażki przyjmuje na klatę niczym facet. Nie boi się sukcesów i chce dążyć do spełniania swoich marzeń – zarówno tych zawodowych jak i bardziej prywatnych. Kobietę, która bierze własne życie oraz finanse w swoje ręce i wynosi je na wyższy poziom przedsiębiorczości. Kobietę, która nie jest idealna i wcale taka nie chce być, ale chce być szczęśliwa i spełniona. To była moja mała wizja”

Na blogu przedstawiam kobiecy punkt widzenia na finanse, karierę i rozwój osobisty. 

Dominuje tu motto:

„Pieniądze są dla kobiet! Inwestuj, zarabiaj, oszczędzaj i wydawaj. Bądź kobietą spełnioną i szczęśliwą na co dzień. My kobiety mamy tę moc, a ta moc to nasz sukces!”

Na blogu piszę o tym jak zarabiać więcej, inwestować, racjonalnie wydawać i rozsądnie oszczędzać.

Droga do sukcesu wiedzie przez wybory, zarówno te finansowe jak życiowe.

 

Cała prawda o mnie – ja i Pieniądz jest Kobietą to jedność.  

Jestem osobą, której ciężko jest usiedzieć w jednym miejscu. Nie potrafię nic nie robić i pewnie dlatego powstał ten blog. Łączę w nim wszystkie swoje pasje i zainteresowania, które są przełożone na konkrety.

Z wykształcenia jestem „Kobietą od Pieniędzy”. Ukończyłam Zarządzanie na Wydziale Ekonomicznym oraz Finanse i Rachunkowość. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy w bankowości i finansach.

Cały czas się uczę i wprowadzam nowe rozwiązania do swojego życia. To jest cena bycia niespokojnym duchem 🙂 To trochę tak, jakby tkwiło we mnie dziecko, które jest ciekawe wszystkiego. Kocham poznawać nowe możliwości i ulepszać sprawdzone metody. Wychodzę z założenia, że codziennie trzeba dbać o rozwój swojego umysłu oraz ciała – pod względem odżywiania, systematycznego trenowania i odpowiedniej regeneracji.

Zawsze staram się dawać z siebie 100 %, zwłaszcza jeżeli mi na czymś zależy. Cenię sobie dobrą organizację i planowanie. Nie załamują mnie jednak przejściowe problemy, bo traktuję je jak wyzwania. Wyciągam z nich wnioski i idę dalej 🙂

Zapisz się na mój newsletter – wtedy na pewno zostaniemy w kontakcie! Będziesz mogła przy okazji korzystać ze specjalnych bonusów ode mnie 😉 Chcę się zapisać.

 

 

 

Przygotowałam także specjalną grupę wsparcia. Wspólnie z innymi kobietami pomagamy sobie w organizacji swoich finansów i codziennie się motywujemy do lepszego zarządzania pieniędzmi. Dołącz do nas!

 

Jeśli interesuje Cię współpraca lub masz jakiś ciekawy pomysł na wspólne realizację, to zapraszam do zapoznania się z zakładką Współpraca.

Wpadaj częściej na kawę!

Pozdrawiam cieplutko…..

Diana Litwin Dolezińska


 


Pieniądz jest Kobietą znajdziesz także na:
Facebook – pieniadzjestkobietą

oraz na stronie:

Agregator blogów (nie tylko) finansowych

SpisBlog