szablony do finansów osobistych

Kalkulatory i szablony do finansów osobistych

Jednorazowa oferta 

Jeśli widzisz tę stronę, to znaczy, że mam dla ciebie specjalną jednorazową ofertę promocyjną.

Otrzymujesz ją, ponieważ dołączyłaś do grona moich czytelniczek, z czego ogromnie się cieszę. Bardzo to doceniam, dlatego nie zamykaj tej strony, jeśli chcesz skorzystać z prezentu.

Oferta po zamknięciu strony zniknie i już nigdy nie wróci.

Zdecyduj, czy chcesz skorzystać z takiej okazji i nabyć dużo taniej zestaw narzędzi – AKTUALIZACJA NA 2021r.

Diana Litwin Dolezińska

Kalkulatory i szablony do finansów osobistych

Kalkulatory finansowe to narzędzia, które pozwolą ci w bajecznie prosty sposób zadbać o swoje finanse.

CO ZYSKASZ?

Chcesz w końcu zacząć organizować swoje finanse, ale nie wiesz jak? Narzędzia te pomogą ci zorganizować prywatne finanse.

Chcesz dążyć do niezależności finansowej? Potrzebujesz od czegoś zacząć.

POLECAM JEŚLI

Chcesz szybko policzyć swoją domową kasę i chcesz zadbaj na co dzień o swoje finanse. Z zestawem kalkulatorów i szablonów od Pieniądz jest Kobietą zorganizujesz swoje oszczędności krótko i długoterminowe, zapanujesz nad kredytami oraz ogarniesz budżet domowy.

DLA KOGO

W szablonach znajdziesz podstawowe rozwiązania, które powinny się znaleźć u każdej zadbanej finansowo osoby.

  • Zorganizujesz swoje oszczędności krótko i długoterminowe,
  • Zapanujesz nad kredytami,
  • Bez problemu zaplanujesz budżet domowy

Kalkulatory i szablony do finansów osobistych

Tylko w tej ofercie możesz je mieć za 14,90 zł zamiast 29,00 zł

Ta propozycja jest aktualna tylko TERAZ

UWAGA: Sprawdź dokładnie swoją skrzynkę pocztową po zakupie. Czasem  wiadomość trafia do folderów ofertowych, spamowych. Jeśli nie otrzymasz wiadomości w ciągu godziny, napisz do mnie.

Regulamin sklepu znajdziesz tutaj: Regulamin sklepu

„Dziękuję, że jesteś. Dajesz motywację do dbania o finanse i przecierasz szlaki nowemu myśleniu o nich, dbania o nie każdego dnia.”
„Czytam Cię od niedawna, jestem też na grupie na fb, dajesz mega kopa do wzięcia się w garść i ogarnięcia swoich finansów 😊”
„Trafiłam na Twojego bloga wczoraj i jestem pod wrażeniem. Gratuluję dobrej roboty i dziękuję, że się nią dzielisz. Myślę, że planer również będzie mi się podobał. Zresztą jesli chodzi o spisywanie wydatków z podziałem na kategorie, robię to już od prawie 20 lat 🙂 I bardzo mi pomaga. Dzielę również kasę na „kupki”, choć podział jest nieco inny. Rozważę Twój, a na pewno podkradnę pewne elementy. Podbudowała mnie też check lista, ponieważ widzę, że jakieś 90% ogarniania, jak wydawać mniej mam za sobą, zostały mi pojedyncze pomysły z dwóch kategorii do realizacji 😉 Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam, Aneta”
„Robię budżet domowy, spisuję wydatki i cieszę się z każdego sukcesu na koniec miesiąca. Ekscytuje mnie podsumowanie, że np. udało mi się zaoszczędzić 700zł. To super uczucie, bo kiedyś wydawałam wszystko i traciłam kontrolę nad finansami. Najwięcej problemów w prowadzeniu budżetu mam podczas urlopów i wyjazdów. Wówczas nie spisuję wydatków, patrzę tylko po powrocie na ubyty stan pieniędzy. Wiąże się to z poczuciem, że dany miesiąc jest nieprecyzyjny w ramach budżetu”