Kurs "Prosty Budżet Domowy na początek - zorganizuj swoje finanse w tydzień"

W prosty sposób o finansach

 

Kurs „Prosty Budżet Domowy na początek – zorganizuj swoje finanse w tydzień” jest dla osób, które potrzebują kompleksowego wsparcia w rozpoczęciu prowadzenia budżetu domowego i zarządzania swoimi finansami. 

 

Kurs będzie zawierał lekcje video oraz materiały do ćwiczeń. Dzięki mojemu wsparciu oraz dostępowi do specjalnej tajnej grupy, będziesz mogła na na bieżąco konsultować wszystkie swoje wątpliwości.

 

Szybko zaplanujesz

Naucz się wyznaczać cele i łatwo planować swoje finanse

Wydatki pod kontrolą

Działaj i wyznacz skuteczny plan finansowy

Prosty budżet

Naucz się w prosty sposób budżetować

Możesz mi zaufać

 

Nazywam się Diana Litwin – Dolezińska. Jestem mamą, żoną, autorką bloga Pieniądz jest Kobietą oraz posiadaczką małego biznesu. Finansami zawodowo zajmuje się od ponad 10 lat, a prywatnie jeszcze dłużej. Na co dzień pomagam głównie kobietom organizować i planować finanse.

 

Skończyłam dwa kierunki studiów – zarządzanie oraz finanse i rachunkowość. Mam doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych. Od kilku lat jestem freelancerką. Obecnie prowadzę własną firmę.

 

Na blogu Pieniądz jest Kobietą dominuje motto: „Pieniądze są dla kobiet! Inwestuj, zarabiaj, oszczędzaj i wydawaj. Bądź kobietą spełnioną i szczęśliwą na co dzień. My kobiety mamy tę moc, a ta moc to nasz sukces!” Chętnie podzielę się z Tobą moimi sposobami na lepszą organizację finansów osobistych, zwiększanie zarobków i rozwój osobisty.

 

Dziękuję za zaufanie.