Powracam do programu lojalnościowego PAYBACK. Jest to jeden z najdłużej istniejących w Polsce programów, które pozwalają dodatkowo zyskiwać podczas zakupów.
Jeśli dobrze sięgam pamięcią, z programu lojalnościowego PAYBACK korzystałam już dobre ponad 10 lat temu. Zbierałam w nim punkty podczas zakupów w ulubionych sklepach. Kilka lat temu na jakiś czas zaniechałam używania programów lojalnościowych. Właściwie nie wiem z jakiego powodu. Chyba żadnego konkretnego nie było.
Gdy korzystałam z programu PAYBACK, nie było jeszcze aplikacji czy wszystkich innych udogodnień, które są teraz. Miałam tylko plastikową kartę (nawet pomyślałam, aby spróbować ją gdzieś odszukać w szpargałach. Niestety nie udało mi się :))
Kiedy napisali do mnie ostatnio z PAYBACK, że chcą pojawić się na blogu Pieniądz jest Kobietą, to nawet się ucieszyłam. Pomyślałam, że to dobry pomysł, aby zrobić wielki powrót do tego programu.
Do czego służy program lojalnościowy PAYBACK
Program PAYBACK służy do zbierania punktów przy okazji zakupów. Punkty można potem wymieniać na różne nagrody (vouchery, produkty, karty podarunkowe oraz wsparcie charytatywne), a także wymieniać na zakupy w sklepach stacjonarnych. Punkty PAYBACK można zbierać w sklepach online oraz stacjonarnie. Dzięki temu możemy więcej oszczędzać, nie robiąc nic dodatkowo! Punkty zbieramy przy okazji zakupów, które i tak są naszą codziennością.
Wystarczy jedynie pamiętać o korzystaniu z aplikacji lub karty przy okazji robienia zakupów stacjonarnych lub w przypadku zakupów online rozpoczynania ich na stronie www. PAYBACK.pl lub w aplikacji PAYBACK.
Jak działa PAYBACK – największy lojalnościowy Program Bonusowy w Polsce
Sklepów należących do programu jest naprawdę baaardzo dużo. Można tam zbierać punkty podczas zakupów oraz wymieniać punkty na nagrody i zakupy.
Wśród marek online, które współpracują na dzień dzisiejszy z programem są m.in. 4F, 5.10.15, Morele, Allegro, CCC, Douglas, Empik, RTV Euro AGD, Groupon, hebe, IKEA, KFC, Pyszne.pl i wiele, wiele innych. Są wśród nich banki, księgarnie, sklepy odzieżowe, biżuteria, meble, kosmetyki, sprzęt RTV i AGD, rozrywka, podróże i w zasadzie chyba wszystko inne, czego potrzebujemy do szczęścia 😊
Stacjonarnie możemy zbierać punkty podczas tankowania na stacji BP, zakupów w Kauflandzie, Maxi ZOO, Mrówce, a nawet idąc do kina (sieć Multikina) czy kupując ubezpieczenie w CUK Ubezpieczenia.
Także zdecydowanie wracam do programu i wręcz żałuję, że w wielu tych miejscach coś kupowałam, a o programie zupełnie zapomniałam! Do dyspozycji jest ponad 1 500 sklepów stacjonarnych i aż 250 online!
Lista punków stacjonarnych – www.payback.pl/sklepy-stacjonarne
Lista punktów online – www.payback.pl/sklepy-online
NAGRODY
Zebrane w czasie zakupów punkty można wymieniać na nagrody dostępne na stronie sklep.payback.pl
Mogą to być vouchery pieniężne, rzeczowe lub wymiana na kolejne zakupy. Można kupić wszystko-od elektroniki, przez narzędzia, zabawki i wiele innych.
Wystarczy wejść do zakładki nagrody, aby móc wybierać pomiędzy setkami produktów i kart podarunkowych. Punkty można też przeznaczyć na cele charytatywne i wymienić je na zakupy u stacjonarnych partnerów programu PAYBACK obniżając tym samym swój rachunek.
Jak się zarejestrować i dołączyć do programu lojalnościowego
Strona www
Rejestracji można dokonać poprzez aplikację i stronę www. Aby to zrobić na stronie www.payback.pl/rejestracja
należy podać dane z karty PAYBACK (jeśli już ją masz) lub logując się całkiem od nowa poprzez swojego maila. Rejestracja odbywa się w trzech szybkich krokach.
Aplikacja
Aplikacja PAYBACK jest dostępna dla Androida oraz IOS. Pobrałam ją na swojego smartphona i z jej poziomu zrobiłam wszystko – rejestracja wygląda identycznie jak w przypadku strony www. Dołączenie do programu jest bardzo intuicyjne i proste.
Terminal
W ramach współpracy między siecią sklepów Kaufland, a Programem PAYBACK można dokonać rejestracji na specjalnym urządzeniu. Terminale dostępne są w każdej placówce tej sieci, jako kanał komunikacji zarówno dla klientów sklepów, jak i osób, które są uczestnikami Programu. Urządzenia w większości ulokowane są w okolicy punktu obsługi Klienta. W sytuacji, gdy jeszcze nie posiadasz karty PAYBACK – odbierając kartę od pracownika punktu można od razu na terminalu dokonać rejestracji do Programu
Co się zmieniło po ponad 10 latach obecności na rynku
Aplikacja – W sumie zmieniło się całkiem sporo – poza plastikową kartą, mamy teraz do dyspozycji aplikację. O samej aplikacji pojawi się wkrótce jeszcze osobny wpis na blogu. Chcę ją najpierw przetestować, aby móc lepiej opisać swoje odczucia i doświadczenia. Na razie aplikację zainstalowałam na telefonie i zobaczyłam, że można w niej na bieżąco śledzić ilość uzbieranych punktów, czy dodatkowe benefity dla uczestników.
Nagrody – Punkty możemy wymieniać teraz nie tylko na nagrody rzeczowe, ale również na vouchery. Na dodatek lista partnerów programu stale się poszerza. Wykaz sklepów online oraz stacjonarnych wygląda naprawdę imponująco.
Aktywuj kupony – To funkcja, która pozwala szybciej zbierać punkty! Kupony są dostępne w aplikacji mobilnej i na PAYBACK.pl. Kupony to ciekawe oferty od sklepów, dzięki którym możemy zbierać jeszcze więcej punktów PAYBACK. Trzeba tylko pamiętać, aby je aktywować przed zakupem.
Cele charytatywne – możliwość wymiany uzbieranych punktów na cele dobroczynne. Tutaj chyba nie ma potrzeby, aby się rozpisywać. Pomysł bez dwóch zdań najlepszy z możliwych…
Wymiana punktów na zakupy w jeszcze większej ilości miejsc – na chwilę obecną dostępna jest ona w sklepach Kaufland, Maxi Zoo, PSB Mrówka, oraz placówkach CUK Ubezpieczenia . Do tego wymienimy punkty na paliwo na bp czy na bilety do kina w Multikinie i Cinema 3 D. Same powiedźcie, czy nie brzmi to super?!
Czy PAYBACK – jako pionierski program lojalnościowy to tylko dobra zabawa, czy też świetny sposób na oszczędzanie? Już wkrótce opiszę tu korzyści, jakie uda mi się uzyskać z programu.
Partnerem wpisu jest PAYBACK.pl
Ostatnie wpisy:
- Bankowość dla najmłodszych i nie tylko! Małe kroki, wielkie oszczędności razem z Bankiem Pekao S.A.
- Ceny we Włoszech – Ile kosztują wakacje w Wenecji?
- Bezpieczne Inwestycje w Czasie Globalnych Konfliktów: Przewodnik dla Rodzin w Polsce
- Wybieramy najlepszy dekoder! Który będzie pasował do twojego telewizora?
- Dni wolne od pracy w 2024 roku w Polsce i Europie